Logo Łaskarzew

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 13779
W sumie: 154457

News

News zdjęcie id 164

Podziękowania Zastępcy Burmistrza Miasta Łaskarzew

27.09.2018

Szanowni Mieszkańcy Miasta Łaskarzew,

 

W związku z zakończeniem pracy na stanowisku Z-cy Burmistrza Miasta Łaskarzew chciałabym serdecznie podziękować Państwu za wspólną podróż w tym czasie. Dziękuję Wam za liczny udział  w uroczystościach, za wspólną zabawę podczas największych wydarzeń w mieście, za to, że pomimo wielu życiowych przeszkód i zajęć udawało Wam się znaleźć czas na bycie ze sobą i ze mną.

 

Kieruję te słowa do ludzi dobrej woli, którzy wspierali moje przedsięwzięcia dobrym słowem, wsparciem finansowym, czy rzeczowym, a także ciężką pracą. Przez cały ten okres starałam się dobrze wykonywać swoje czynności i służyć temu miastu i jego mieszkańcom. Mam nadzieję, że nie przeszłam obojętnie wobec Waszych i Naszych problemów. Zdaję sobie sprawę, że nie udało mi się sprostać wszystkim oczekiwaniom, ale każdy krok naprzód przybliża nas do tego kroku milowego- na jaki my mieszkańcy czekamy myśląc o drogach, nowych inwestycjach i indywidualnych potrzebach.

 

Dziękuję też wszystkim, którzy towarzyszyli mi, nie tylko w masowych wydarzeniach ale w codziennej pracy tj. Burmistrzowi Miasta Łaskarzew,  Przedstawicielom Duchowieństwa, Przedstawicielom Władz Samorządowych Gminnych i Powiatowych, Radnym Miasta, Gminy i Powiatu, Pracownikom Urzędu Miasta i Gminy i Pracownikom Jednostek Podległych, a także Pomocniczych, Wykonawcom i Podwykonawcom, Członkom Stowarzyszeń i Fundacji i innych Organizacji działających na terenie miasta i Wszystkich, którzy towarzyszyli mi w tym czasie, w mojej codziennej pracy.

Na koniec pragnę przeprosić tych, których uraziłam, gdyż nie było to moją intencją- mając nadzieję na to, że wszyscy wyciągnęliśmy wnioski z tej lekcji, gdyż jak mawiał Cyceron ,, mądry nigdy się nie gniewa".

 Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

 

                                                                                                           Maria Sobieska

Burmistrz Zaprasza

<p>Burmistrz Miasta Łaskarzew</p><p>mgr Anna Laskowska</p>

Burmistrz Miasta Łaskarzew

mgr Anna Laskowska

przyjmuje interesantów

we wtorki i czwartki

w godzinach od 10.00 do 15.00

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.