Logo Łaskarzew

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 12599
W sumie: 153277

News

News zdjęcie id 166

Formacja Chatelet Nowy Rok na wesoło

27.09.2018

ŁASKARZEW LUBI SIĘ ŚMIAĆ!

To było już piąte spotkanie noworoczne w Łaskarzewie. Burmistrz Lidia Sopel – Sereja  witając zebranych gości mówiła, że życie codzienne jest wystarczająco ciężkie i poważne, więc warto zacząć Nowy Rok na wesoło.

W niedzielny wieczór 17 stycznia 2016 r. o godz. 18.00 w Sali OSP w Łaskarzewie wystąpiła Formacja Chatelet ze swym spektaklem pt. „Wojna Płci”. Niesamowite krakowskie trio w składzie Barbara Tomkowiak, Michał Pałubski oraz Adam Małczyk, brawurowo przedstawiło konfrontację damsko- męskich punktów postrzegania rzeczywistości. Skecze, których źródłem inspiracji jest życie, rozbawiły łaskarzewską publiczność.

Podczas oglądania skeczów „Wojny Płci” na scenie zobaczyliśmy samych siebie! Wielu z nas przypomniało sobie rozterki przed pierwszą randką. Niektórzy wyrażali żal, że Formacja Chatelet przyjechała zbyt późno, bo z niektórych pomysłów mogliby skorzystać.  Śmialiśmy się z nowoczesnej biżuterii- pereł  w butelce przyniesionych przez małżonka wracającego do domu po nocnej balandze.  Dowiedzieliśmy się, że każda żona ma swoje sposoby na rozbrykanego męża, czasami wystarczy np. dobrze dobrana bielizna. Zdesperowani panowie mogli przekonać się, że nie ma kobiet idealnych, a damska cierpliwość wyczerpie się nawet u kobiety - robota. W przerwach pomiędzy skeczami publiczność oglądała satyryczne filmiki, obrazujące śmieszność codziennych sytuacji.

Widowisko dopięte było na ostatni guzik. Artyści świetnie rozumieli się z publicznością, wiele sytuacji granych było spontanicznie, po za scenariuszem. Odnieść można było wrażenie, że sami artyści bardzo dobrze się bawili.

Formacja dwukrotnie bisowała, a po zakończeniu występu artyści chętnie rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć z fanami. Na zakończenie artyści wyrazili chęć powrotu do Łaskarzewa z nowymi skeczami.

Burmistrz Zaprasza

<p>Burmistrz Miasta Łaskarzew</p><p>mgr Anna Laskowska</p>

Burmistrz Miasta Łaskarzew

mgr Anna Laskowska

przyjmuje interesantów

we wtorki i czwartki

w godzinach od 10.00 do 15.00

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.